Product was successfully added to your shopping cart.

Act of Silence

A gripping psychological thriller with a shocking final twist
Autor:
A powerful thriller about a mother faced with an impossible choice, and the devastating consequences of her decision for years to come. Perfect for fans of APPLE TREE YARD, THE CHILD, I LET YOU GO, and the television drama NATIONAL TREASURE.
  • Język: Angielski
  • Oprawa: Paperback
  • ISBN13 (EAN): 9781472226716
  • Kategorie: Crime & mystery
  • Liczba stron: 352
  • Wymiary (mm): 197 x 129 x 30
  • Wydawca: Headline Publishing Group
  • Rok wydania: 2018

Szybka dostawa od 8,99 zł, darmowa dostawa od 199 zł (Paczkomaty InPost)
38,17 zł

  • Szeroki wybór

    Oferujemy ponad milion pozycji anglojęzycznych – od literatury pięknej po specjalistyczną .

  • Darmowa dostawa

    Szybka dostawa od 8,99 zł, darmowa dostawa od 199 zł (Paczkomaty InPost)

  • Zaufane Opinie: Ceneo

  • Atrakcyjne ceny

    Staramy się by ceny książek były na jak najniższym poziomie, zawsze poniżej ceny zalecanej przez wydawcę. Wszystko po to, by każdy mógł sobie pozwolić na zakup.

  • 14 dni na zwrot

    Zakupione u nas książki możesz zwrócić do 14 dni, bez podawania powodów. Wystarczy nas o tym poinformować drogą e-mailową i odesłać książki pod nasz adres, a my zwrócimy pieniądze.